Пасічникам


Запрошуємо пасічників до взаємовигідної співпраці

Закупівля меду, яку здійснює компанія «Агропром Імпекс», проводиться тільки після отримання позитивних результатів лабораторних досліджень. Пасічник постачальник меду, несе матеріальну відповідальність за якість поставленого товару. Також на нього лягає юридична відповідальність за надання неточних або неправдивих відомостей що засвідчують його особу, підтверджують права володіння пасікою, а також про отримання доходу без сплати податків.

pasechnikam-1
pasechnikam-2

Всім відомо, що виробництво меду - це досить важка і кропітка робота пасічників, що вимагає певних знань і досвіду. До того ж, вона вимагає тимчасових, фізичних і фінансових витрат. У компанії «Агропром Імпекс» з повагою ставляться до нелегкої, але благородної праці пасічників і тому одним з пріоритетів своєї діяльності ми вважаємо підвищення рентабельності доходів, в тому числі і пасічників, за рахунок виведення якісного українського меду на західні ринки.

Зарубіжні партнери висувають досить високі вимоги до продукції, що поставляється, тому і ТОВ «Агропром Імпекс» очікує від постачальників меду розуміння і належне ставлення до пропонованих нормативів. Взаємовигідне і довгострокове партнерство - саме виходячи з цих позицій «Агропром Імпекс» запрошує до співпраці пасічників України.

Умови закупки меду

1. При закупівлі меду пасічник повинен надати наступні документи:

  • особистий паспорт;
  • довідку з кодом ІПН;
  • ветеринарно-санітарний паспорт на пасіку;
  • довідку з місцевого органу виконавчої влади про наявність пасіки.

2. Вимоги, що пред'являються до меду:

  • приймається виключно натуральний мед, який не містить сторонніх домішок;
  • не допускається вміст антибіотиків, нітратів, пестицидів;
  • допускається вологість меду не більше 19%;
  • продукція приймається тільки в чистій харчової тарі.

Прийом меду здійснюється з понеділка по суботу з 9.00 до 18.00. У разі необхідності можливе надання власного транспорту для доставки вашого меду.

Компанія «Агропром Імпекс» готова до співпраці з усіма сумлінними пасічниками України. Для попередньої домовленості зв'яжіться з нашим менеджером.

Приймальний пункт меду знаходиться за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Степана Тільги, 36-А (див. мапу)

 

Виникли питання? Телефонуйте


+38 067 638 3998